Pizza Tarnów

Gdzie zjeść pyszną włoską pizzę w Tarnowie?

Najlepsza Pizza znajduje się w Browarze Tarnowskim

Sam sprawdź!

Tarnów to piękne miasto posiadające liczne zabytki historyczne. Jest także ośrodkiem sportu żużlowego. Podczas pobytu warto odwiedzić słynny Browar Tarnowski, który posiada w swojej ofercie bogate menu.

MENU

Sprawdź nasze odświeżone menu i wybierz dania, które chcesz zamówić - nie zwlekaj, wybierz już teraz!

Zarezerwuj miejsce

Zadzwoń do nas i zarezerwuj miejsce w naszym lokalu - zapraszamy!

Pizza najlepsza w Tarnowie

W Browarze Tarnowskim można zarazem napić się dobrego piwa jak i smacznie zjeść. Oferujemy pizzę włoską skomponowaną według oryginalnego pomysłu. Wszystkie składniki pizzy są odpowiednio wyselekcjonowane i pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Oferujemy klasyczną Margheritę, Capriciosę, Tonno, Prosciutto, Diavolę i inne rodzaje pizzy. Możesz także zamówić pizzę z 5 dowolnie dobranymi składnikami.

Nasza pizza cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Tarnowa, dlatego też postanowiliśmy umożliwić zamawianie online. Wystarczy kliknąć poniższy przycisk, który przeniesie Cię do naszego menu. Po wybraniu pizzy, metody płatności i adresu dostawy pozostaje już tylko czekać na najlepszą pizzę w Tarnowie. Zapraszamy!

Pizza w Tarnowie - bogata oferta

Dlaczego nasza pizza Tarnów tak szybko podbiła serca mieszkańców i odwiedzających miasto turystów? To z pewnością zasługa wielu czynników. Zdecydowanie ważny jest tu smak, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. Browar to restauracja w Tarnowie, w której liczy się jak najwierniejsze odwzorowanie włoskich receptur. Dzięki temu prawdziwa kuchnia włoska w Tarnowie czeka tuż za rogiem, przy głównym rynku! Wśród propozycji w karcie na uwagę zasługuje m.in. polecana przez szefa kuchni Prosciutto e rukola, czyli pizza z rukolą, szynką parmeńską i pomidorkami koktajlowymi. To nie jedyna pizza Tarnów, której sam opis rozbudza apetyt. Odwiedź nasz lokal, a znajdziesz ich o wiele więcej.

Prawdziwa kuchnia włoska w Tarnowie? Tylko w Browar Pizzeria Tarnów!

Pizza to bez wątpienia danie kuchni włoskiej, w którym już dawno zakochali się Polacy. Uwielbiają ją dzieci i dorośli. Zapewne jednak szukasz pizzy, która myślami zabierze Cię w podróż do Italii. Czy istnieje taka pizza w Tarnowie? Kiedy odwiedzisz Browar, przekonasz się, że tak! Nasza restauracja to zarazem najlepsza pizzeria w Tarnowie oferująca pizzę i inne potrawy włoskiej kuchni. Naprawdę warto do nas przyjść, aby poczuć niezwykły klimat, choć oczywiście wszystkie dania można zamówić również z dostawą. Dzięki temu kuchnia włoska Tarnów w najlepszym wydaniu może być zawsze i wszędzie z Tobą. Serdecznie polecamy naszą przygotowywaną na miejscu pizzę – wystarczy jeden kęs, by się w niej bez pamięci zakochać!